Сами Кедира донесе нова победа на "Ювентус" в Серия "А" (ВИДЕО)

"Бяло-черните" победиха "Лацио" в Рим

"Ювентус" победи "Лацио" с 1:0 в Рим и продължава да е с пълен актив от точки след два кръга в италианския шампионат.

"Бяло-черните" изиграха равностойно първо полувреме с "орлите" като головите положения почти липсваха. След почивката обаче хората на Алегри се разиграха и в 57-та минута Марио Манджукич пропусна много добър шанс за гол.

Пет минути по-късно Сами Кедира също не можа да вкара от удобна ситуация, но се реабилитира в 66-та минута, когато реализира след извеждащ пас на Пауло Дибала.

"Лацио" имаше страхотен шанс да изравни в 75-та минута, но удар на резервата Патрис бе избит от защитник над напречната греда.

След изиграването на първите два кръга в Серия "А" "Ювентус" има 6 точки, докато "Лацио" остава с 3.