Спорт

Публикувано в  

След 23 г. отново Гран При на Мексико

След 23 г. отново Гран При на Мексико
 

Мексико се завръща в календара на Формула 1 от следващата година. Организаторите подписаха петгодишен договор с Бърни Екълсътн за домакинство на кръг от шампионата. Очаква се състезанието да се проведе през втората половина на сезона - преди или след надпреварата в Остин, Тексас. Последното състезание на пистата в Мексико Сити се проведе през 92 г.

 

 

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук