Трагедия! Волейболистките ни унизени от Канада (СНИМКИ)

Взехме само 43 точки при петото поражение в Лигата на нациите

Лошата на серия на женския ни волейболен тим в Лигата на нациите продължи.

Момичетата на Лоренцо Мичели записаха пета поредна загуба, този път от Канада с 0:3 (-15, -13, -15) в мач от втората седмица на турнира, провеждаща се в Хонконг.

Нашите успяха да вземат едва 43 точки, недостигайки до 16 точки в нито един от геймовете...

"Кленовите листа" ни превъзхождаха на всички елементи. Особено превъзходството им бе на блокада - 13-3 в тяхна полза. Селекционерът ни извъртя целия състав в търсене на оптималния състав на терена, но нещата така и не се получиха.

Канадките не дадоха шансове на тима ни, като записаха крайната победа за 75 минути игра!

България е на 12-о място в комерсиалната надпревара с актив от 1 победа и 5 поражения.

Съставът на Българиа: Петя Баракова, Радостина Маринова, Мария Йорданова, Елена Бечева, Борислава Съйкова, Мира Тодорова - Мила Пашкулева-либеро (Ивета Станчулова, Мерелин Николова, Полина Нейкова, Мария Кривошийска, Симона Николова)