Грандиозна издънка за Роналдо и Ал Насър (ВИДЕО)

Португалецът и неговите съотборници се отдалечиха от титлата

Кристиано Роналдо и Ал Насър допуснаха грандиозна издънка по пътя си към титлата в елита на Саудитска Арабия. Пред своя публика португалецът и неговите съотборници завършиха 1:1 срещу Ал Халеей в мач от 26-ия кръг.

Нападателят и компания продължават с неубедителното си представяне, а шансовете им за златото значително намаляха. Момчетата на Динко Йеличич продължават да се намират на второто място с 57 точки и изостават с 5 от лидера Ал Итихад, докато Ал Халеей е на незавидната 14-та позиция с 24. На 16 май (вторник) Роналдо и компания ще гостуват на Ал Тай.

Португалският национал записа цял мач за тима от Рияд. Пред него се откриха няколко чудесни възможности, които той не успя да реализира.

Фабио Мартинс изведе гостите напред още в 4-та минута. Домакините обаче се обраха до равенството 13 минути по-късно, когато Алваро Гонзалес изравни.