НА ЖИВО: България - Северна Ирландия

Следете с нас двубоя от Лигата на нациите

Facebook/TeamBulgaria

90+6' - Край на мача.

90' - 6 минути добавено време.

81' - Жълт картон също за Хюм, който спря обещаваща атака на "лъвовете", фаулирайки резервата Панайотов.

79' - Жълт картон и за влезлия като смяна Ахмедов.

59' - Третият жълт картон в мача също е за ирландец. Получава го Конър Брадли.

46' - Начало на второто полувреме.

45+4' - Край на първата част.

40' - ГООООООООООООЛ! 1:0 за България. Колев се възползва от грешка на съперника и подаде към капитана Десподов, а той не сбърка на празна врата.

30' - ГРЕДА на Десподов от последвалия пряк свободен удар.

29' - Жълт картон и за Пади МакНеър за груб фал.

28' - Първи жълт картон в мача. Той е за Шей Чарлз от гостите.

12' - Добра българска атака, при която Нюрнбергер центрира, но Колев не успя да отиграе с глава.

3' - Натиск на "лъвовете" и ГРЕДА след разбъркване при центриране от корнер. Късмет за гостите.

1' - Начало на срещата.

Първо полувреме

ПРЕВЮ

България посреща Северна Ирландия пред над 11 000 зрители на "Колежа" в Пловдив. Двубоят е втори за футболните ни национали в група С3 на Лигата на нациите.

В първия кръг тимът на Илиан Илиев остави добри впечатления, но стигна само до нулево равенство с Беларус. По същото време британците спечелиха с 2:0 у дома срещу Люксембург.

Снимка: Facebook

България и Северна Ирландия бяха в една група и в квалификациите за световното първенство в Катар, като тогава направихме 0:0 при гостуването и победихме с 2:1 вкъщи с две попадения на Тодор Неделев.

Тази вечер Илиев е извършил две промени сред титулярите - Мартин Минчев заема мястото на наказания Филип Кръстев, който получи червен картон срещу Беларус, а Георги Костадинов сменя Валентин Антов.

Съставите

България: 1. Димитър Митов – 16. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 5. Алекс Петков, 13. Фабиан Нюрнбергер – 7. Георги Костадинов, 4. Илия Груев – 11. Кирил Десподов (К), 17. Мартин Минчев, 8. Радослав Кирилов – 9. Александър Колев

Северна Ирландия: 1. Бейли Пийкок-Фарел – 5. Трай Хюм (К), 4. Даниел Балард, 17. Пади МакНеър, 22. Киарън Браун – 19. Шей Чарлс, 6. Джордж Савил, 3. Джамал Люис – 2. Конър Брадли, 10. Дион Чарлс, 14. Айзък Принс