Хубавата Ивана се разголи за нищо

И тя не може да помогне на Лука Модрич и компания

Националният отбор на Хърватия катастрофира на старта на Евро 2024, отнасяйки три гола от Испания.

След головете на Мората и Руис преди края на първото полувреме мрежата на Ливакович бе разтърсена и от Дани Карвахал за убедителното 3:0 след 45 минути игра.

На хърватите не помага и най-известната им фенка Ивана Кнол, която в типичния си стил се появи почти без дрехи на Олимпийския стадион в Берлин.

"Изобщо не ни вървеше, топката не искаше да влезе във вратата. Имахме няколко възможности, но не ги използвахме. Липсваше ни агресивност и бяхме твърде далеч от съперника.

През второто полувреме бяхме малко по-добри, но това не беше достатъчно. Знаем, че трябва да спечелим следващите два мача. Не бяхме изненадани от испанците, знаехме, че ще играят във владение, проблемът, както споменах, беше агресивността", разочарован след бе бе Лука Модрич.