България - Италия 1:3 (20:25, 14:25, 25:23, 20:25)! Вижте какво стана минута по минута в мача (СНИМКИ И ВИДЕО)

Българският национален отбор остана на четвърто място на Европейското първенство, след като загуби мача за бронзовите медали от Италия. "Лъвовете" бяха подкрепяни от пълната зала "Арена Армеец", но така и не успяха да се отърсят от вчеращната тежка загуба от Франция.

Ето какво се случи минута по минута в третия и четвъртия гейм, подкрепено с много снимки и видео:

20:25 Трети гейм за Италия. Българският отбор остава на четвърто място на Европейското първенство

20:23 Хуантоерена праща топката в мрежата. Владимир Николов заменя Теодор Тодоров

18:20 Сервис в аут на италианците

17:18 Нова точка от сервис на Йосифов

16:18 Ас на Виктор Йосифов

14:18 Сервис на Мирослав Градинаров в мрежата

12:16 Италианецът от руски произход продължава да затруднява българското посрещане

12:15 Ас на Зайцев

12:14 Двойна блокада спира атаката на Виктор Йосифов след скъсения сервис на Иван Зайцев. Прекъсване за Пламен Константинов

10:10 Атака пайп на Тодор Алексиев излиза в аут

8:7 първо техническо прекъсване в четвъртия гейм при предимство на българския отбор

7:6 Публиката изригва след сервис в аут на Зайцев

6:4 Страхотен сервис на Учиков, последван от двойна българска блокада, кара италианския щаб да вземе прекъсване

3:4 Хитра атака на Зайцев

1:2 Тодор Алексиев е неуловим за италианската блокада

25:23 гейм за България

24:21 Блокаут след атака на Зайцев

23:20 Страхотна игра в защита, завършила с точкова атака на Учиков

22:19 Този път "азурите" пращат топката в мрежата

21:18 Италиански сервис в аут

20:18 Троен блок спира Николай Учиков