Лудата радост на младите "лъвове" (ВИДЕО)

Възпитаниците на Ангел Стойков празнуваха емоционално след класирането на Евро 2017

Момчетата от младежкия национален отбор по футбол отпразнуваха емоционално победата си над Босна и Херцеговина с 3:1, която ги класира за финалите на Евро 2017 в Грузия.

Възпитаниците на Ангел Стойков гордо изпълниха химна преди първия съдийски сигнал.

Те доминираха на терена, като успяха да поведат с 3:0 през първото полувреме с едно попадение на Георги Русев и две на Калоян Кръстев. През втората част босненците върнаха един гол чрез Демирович. Така след като победиха Франция с 2:1 и направиха равенство 1:1 с Израел, "лъвчетата" си осигуриха първо място в групата и пътуване до Грузия, където от 2 до 15 юли ще се изиграят решителните срещи от първенството на Стария континент.

Празненствата започнаха още на терена.

А българските футболисти имаха подкрепа и от сънародниците ни във Франция.

Още по-емоционални бяха "лъвчетата" в съблекалнята.

Те получиха специални поздравления и от "батковците" им от националния отбор, които преди дни биха Холандия с 2:0, както и от президента на Българския футболен съюз - Борислав Михайлов.