Отново у дома след европейското (ВИДЕО)
Българските гимнастички се завърнаха от Будапеща с три медала
Българските гимнастички се завърнаха с три медала от европейското първенство в Будапеща.
Катрин Тасева спечели сребро на лента. Невяна Владинова завоюва бронз на същия уред.
След 15-годишна пауза България има отличие и в отборната надпревара на европейско първенство. В Будапеща родните грации взеха бронз.
Още новини