"Партизан" бие кръг преди "вечното дерби" в Сърбия (ВИДЕО)

Валери Божинов игра 85 минути за тима си

partizan.rs

Отборът на "Партизан" Белград постигна четвърта победа в сръбското първенство. Валери Божинов и компания се наложиха като гости на "Борац" Чачак с 2:0, а в следващия кръг ще срещнат "вечния" си съперник "Цървена звезда".

Българският нападател игра 85 минути за своя тим и беше сменен от 16-годишният Душан Влахович. Божинов не успя да вкара гол, но заради нарушение срещу него в 18-та минута Марио Маслач от "Борац" получи втори жълт картон и остави тима си с човек по-малко.

Двете попадения бяха дело на Неманя Милетич (38-ма минута) и Неманя Михайлович (40-та минута).

Първият гол падна след центриране от корнер, а вторият - след грешка на играч на "Борац".

След победата "Партизан" се намира на пето място във временното класиране. В следващия кръг е "вечното дерби" на Сърбия между "черно-белите" и "Цървена звезда".