Шоу на Меси, реши ли всичко Барса?

Каталунците победиха Байерн с категоричното 3:0

Лионел Меси изведе Барселона до победа с 3:0 в първия мач от полуфиналите на Шампионска лига срещу Байерн Мюнхен. Аржентинецът вкара два гениални гола, съответно в 77-ата и 80-а минута, а автор на третото попадение стана Неймар в даденото от съдията продължение. Двата отбора изиграха много динамично първо полувреме, като вратарят на баварците Мануел Нойер на няколко пъти с решителни намеси предотврати голове във вратата си. Ситуацията беше идентична и след почивката, като до първия гол на Меси, Нойер отново трябваше на няколко пъти да се намесва. В отсътвието на много контузени футболисти, най-вече без Рибери и Робен, Байерн не успя да впечатли в атака и така се стигна до този резултат. Реваншът в Мюнхен е следващия вторник и отново ще бъде предаван пряко по bTV Action.