Спорт

Публикувано в  

СРАМ! ЦСКА отпадна от Зимбру!

"Армейците" не успяха да вкарат гол. Молдовците цял мач бавиха играта.

СРАМ! ЦСКА отпадна от Зимбру!
 Снимка: БГНЕС

ЦСКА отново не успя да победи Зимбру и отпадна от турнира ЛЕ. Срещата в Кишинев завърши 0-0. "Армейците" пропуснаха няколко чисти положения, но като цяло играта им бе далеч от желаното. Тони Силва пропусна най-чистия шанс за ЦСКА преди почивката след самостоятелен пробив. Молдовците предимно рушаха и бавеха играта, но имаше и няколко момента, в които Якуб Дивиш трябваше да се намесва на вратата на червените. След почивката ЦСКА отново бе по-активен. Аурелиен Жоаким пропусна добро положение след центриране на Тони Силва. По-късно самият Силва се замота в наказателното поле, останал на чиста позиция. 5 минути преди края играч на Зимбру изпроси червен картон за Еденилсон Бергонси, а тягостното бавене на играта продължи с нахлуването на фен на терена, който просто бе изчакан да се наиграе и да си излезе сам. В продължението на срещата реферът от Германия не отсъди и дузпа за ЦСКА, след като играч на Зимбру прекрати опасност, събирайки отчетливо топката с ръка. Така за втори пореден път ЦСКА отпада от евротурнирите без да допусне загуба, но пък от съперник, който бе смятан за аутсайдер срещу "червените".

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук