Страхотен гол на Хамес Родригес, Реал отново мачка (ВИДЕО)

„Кралският” клуб разпиля Интер с 3:0

Интер допусна втора поредна загуба в тристранния турнир в Китай, част от International Champions Cup. След поражението от Милан с 0:1 пред два дни, днес „нерадзурите” преклониха глава и пред Реал Мадрид. Испанците стигнаха до лесно 3:0.

От самото начало на мача Кристиано Роналдо и компания домириха на терена, като именно поертугалската супер звезда пропусна на няколко пъти да открие резултата. На вратата на Интер пък Самир Ханданович правеше чудеса. Все пак в 29-та минута Реал стигна до гол дело на Хесе. След почивката двамата наставници, Роберто Манчини и Рафаел Бенитес, направиха доста промени, но това не промени силите на терена. В 56-та минута Рафаел Варан направи резултата 2:0. В игра за мадридчани се появи и Хамес Родригес, който записа първи минути за отбора в предсезнните контроли, тъй като бе получил по-голяма почивка, заради учатието му с Колумбия на Копа Америка. Именно той в 89-та минута оформи и крайния резултат, след като изпълни невероятен пряк свободен удар.