В Италия: "Лацио" вцепени Спалети

Пресата на Апенините коментира деветото участие на "Лацио" на финал за Купата на Италия

Класирането на "Лацио" за девети в историята на клуба финал за Купата на Италия е водеща новина в италианските спортни ежедневници. "Орлите" загубиха реванша срещу "Рома" с 2:3, но след аванс от първата среща 2:0 продължават да се борят за седми трофей от турнира.

"Да, "Лацио"! Шамар за Спалети", е заглавието на "Газето Дело Спорт". От изданието оценяват, че "орлите" са контролирали срещата през цялото време.

"Лацио" вцепени Спалети", пише "Кориере Дело Сера". "Сините" повеждаха на два пъти чрез Милинкович и Имобиле, а Салах оформи крайния резултат", разказва изданието.

"Тутоспорт" пък оценява: "Екстаз за "Лацио"!".

Днес ще стане ясен и другият финалист в турнира за Купата на Италия. За място в решителната среща ще се борят "Ювентус" и "Наполи". В първия мач "Старата госпожа" победи с 3:1, а реваншът може да гледате днес (5 април) от 21:00 ч. по RING.