Европейският волейболен трофей - в ръцете на феновете

Красивото отличие ще бъде на разположение на феновете на 3 места в Града под тепетата

Кой ще се докосне пръв до трофея от европейското първенство по волейбол за жени? Оказва се, че тази възможност ще имат феновете в Пловдив!

Красивата купа ще бъде на разположение на волейболните привърженици от петък (13 август) до неделя (15 август). Те ще може да се снимат с нея и да се почувстват поне за миг шампиони.

На 13 август (петък) златната красавица ще бъде изложена на Римския стадион до Джумая джамия от 19:00 до 21:30 ч.
На 14 август (събота) трофеят ще бъде от 19:00 до 21:30 часа в Цар-Симеоновата градина.
На 15 август (неделя) феновете ще имат възможност да си направят паметни снимки от 19:00 до 21:30 часа на Фонтана с пеликаните пред община "Пловдив", известен още като "Копчетата".

Снимка: cev.eu

Пловдив е един от домакините на европейското първенство, което стартира на 18 август. Градът под тепетата има тази чест заедно с Белград (Сърбия), Задар (Хърватия) и Клуж-Напока (Румъния).

Българските "лъвици", които през юни 2021 г. спечелиха Златната лига, са в една група с Гърция, Испания, Чехия, Германия и Полша. Те ще играят срещите си в зала "Колодрума". За елиминационната фаза на турнира се класират първите 4 тима в крайното класиране на всяка група.

Мачовете на българките може да гледате пряко по RING!