Флоренция побесня след грешна стъпка на "Фиорентина" (ВИДЕО)

Вижте как "виолетовите" вбесиха феновете

"Фиорентина" завърши 0:0 с гостуващия "Аталанта" в мач от осмия кръг на Серия "А". Феновете на стадио "Артемио Франки" изпратиха футболистите на Пауло Соуза с освирквания, недоволни от факта, че любимият им тим няма победа в последните си 4 шампионатни двубоя.

Преди почивката повечето опасни положения бяха пред вратата на домакините, които рядко стигаха до чисти ситуации, въпреки че по-продължително време владееха топката. В средата на първото полувреме защитникът на "Фиорентина" Давиде Астори изчисти топката малко пред голлинията след удар на Андреа Петаня.

През втората част "виолетовите" вдигнаха оборотите и атаките им станаха по-опасни. Вратарят на "Аталанта" Етрит Бериша обаче направи серия от спасявания, а удар с глава на Карлос Санчес бе изчистен от голлинията от Андреа Конти. Играчите на Соуза обаче така и не успяха да стигнат до голов изстрел.

"Бергамаските", които имаха само загуби в последните си 8 шампионатни двубоя срещу "виолетовите", останаха над съперника си в класирането.