Футболист на "Дженоа" вкара гол с бутилка в ръка (ВИДЕО)

Изпълнението на Матиа Дестро се превърна в хит

Футболистът на "Дженоа" Матиа Дестро се превърна в сензация в интернет пространството. Нападателят отбеляза два гола в двубоя с "Верона" от Серия "А" през уикенда, но не изпълненията му бяха впечатляващи, а това, че при единия вкара, държейки бутилка вода в ръката си.

Срещата завърши при резултат 3:3, като офанзивният футболист се разписа на два пъти за "грифоните".

"Дженоа" изоставаше с 0:2, но с три гола за осем минути се добра до зрелищното равенство.

Вторият гол на Дестро падна в 85-ата минута. Малко преди това, при спряла игра, той взима бутилка вода. Съотборниците му тръгват в атака, той няма време да я хвърли и затова продължава рейда си с нея.

"Имах крамп, бях изморен и не знаех къде да хвърля бутилката. Затова и просто я държах в ръка", обясни след мача нападателят.