"Хетафе" скри топката на "Валенсия" и взе аванс преди реванша за Купата (ВИДЕО)

Минимална победа за мадридския тим над "прилепите"

"Хетафе" победи с 1:0 "Валенсия" в първи четвъртфинален мач от турнира за Купата на краля на Испания. Единственият гол в срещата вкара 36-годишният Хорхе Молина. Той се бе появил като резерва само няколко минути по-рано и реши пореден мач в полза на отбора от Мадрид.

През първото полувреме на срещата събитията вървяха равностойно, но домакините бяха тези, които създадоха по-опасните положения. Жауме Доменек спаси на няколко пъти вратата на "Валенсия", който бе излязъл с повече резервни футболисти.

През втората част играта на гостите тотално се срина и те допуснаха попадение четвърт час преди края. Голмайсторът на "Хетафе" Хорхе Молина заби попадението, което е 9-о за сезона за нападателя във всички турнири.

До края "Валенсия" не създаде нищо опасно и това вещае повече от любопитен реванш след седмица на "Местая".