И Фрозиноне не успя да спре Юве. Задава се грандиозно дерби с Наполи (ВИДЕО)

Ювентус спечели 14та поредна победа в Серия А. Шампионите победиха с 2:0 като гост Фрозиноне в мач от 24ия кръг на първенството.

Цял мач за домакините в жълто изигра Александър Тонев, пред когото обаче голови положния не се откриха. През първото полувреме голови положения почти липсваха като най-запомнящ се бе моментът, когато Алваро Мората пропусна сам срещу Леали.

Фрозиноне започна в глуха защита през втората част и играта се задържаше пред наказателното поле на новаците. Пол Погба пропусна невъзможно положение в 65-та минута, а малко по-късно Юве основателно поиска дузпа.

Удар на Дибала срещна гредата преди в 73-та минута Хуан Куадрадо да вкара след центриране на Алекс Сандро. В добавеното време на мача Пауло Дибала вкара 13-ия си гол за сезона след асистенция на Мората.

Юве продължава да изостава на 2 точки от Наполи, който победи учудващо трудно Карпи в мач на Сан Паоло. Гонсало Игуаин вкара от дузпа единственият гол в 69-та минута. Преди това Карпи бе останал с 10 души след червен картон на Бианко.

Следващата събота именно Ювентус и Наполи се срещат в Торино, а мача ще гледаме пряко по Бтв Екшън