"Интер" стовари цялата си ярост върху "Аталанта" (ВИДЕО)

Икарди и Банега вкараха по един хеттрик за 7-1

"Интер" разби "Аталанта" със 7-1 на свой терен в мач от 28-ия кръг на Серия А. Така отборът на Стефано Пиоли записа най-изразителната си победа от 2014г. насам, а и затвърди резултатната си игра, след като миналата седмица вкара 5 гола във вратата на "Каляри".

"Интер" наниза 5 попадения още до почивката. Мауро Икарди оформи своя хеттрик до 26-та минута. Капитанът се разписа в 17-та, довкарвайки топката след свободен удар на Банега. След това изработи дузпа, която сам реализира в 23-та минута, а 3 по-късно вкара и с глава.

Развихрилите се домакини продължиха да бележат. Евер Банега се разписа в 31-та и в 34-та минути, с което резултатът стана 5-0! А "Аталанта" бе пред "Интер" в класирането преди мачът да започне...

Ремо Фройлер върна един гол за гостите от Бергамо малко преди почивката, но след нея наказателната акция на "Интер" продължи. Евер Банега вкара от свободен удар, след като малко по-рано бе подал за попадението на Роберто Галярдини за 6-1.

Така отборът на Стефано Пиоли изпревари "Аталанта" и "Лацио" в класирането и временно е 4-ти.