Колоездач бе избран за номер 1 в Бургас (ВИДЕО)

Второ място за Стоян Копривленски

Колоездачът Радослав Константинов е спортист №1 на Бургас за 2017 година. Световният шампион на писта заслужи приза заради поставянето на нов национален екорд.

34-годишният състезател на "Черноморец" подобри върховото постижение от 86-та година в дисциплината 4 000 м индивидуално преследване, като финишира за 4 минути и 36 секунди. Подгласник на Константинов в тазгодишната класация на Бургас е топ състезателят по кикбокс Стоян Копривленски, който постигна важна победа в най-престижната верига Glory.

"Главна цел за следващата година ще бъде Обиколкта на България. Надявам се да бъда подготвен и най-накрая да имаме българин победител", каза победителят Константинов след награждаването.

"Има много голяма гала през месец март, на която ще играе Бадр Хари. Той е легенда в този спорт и има 90% вероятност да играя там", сподели Копривленски относно следващите си начинания.