"Милан" победи "Пескара" и се завърна в тройката (ВИДЕО)

"Росонерите" победиха с гол на Джакомо Бонавентура

"Милан" победи "Пескара" с 1:0 в мач от 11-я кръг на италианската Серия А и по този начин се завърна в челната тройка в първенството. Единственият гол на "Джузепе Меаца" бе дело на Джакомо Бонавентура в 49-ата минута.

Отборите направиха изключително слабо първо полувреме, което ще се запомни предимно с липсата на реални голови положенията пред двете врати. Втората част започна малко по-динамично и в 49-ата минута Бонавентура намери пролука в защитата на гостите и отбеляза за 1:0.

Малко след това домакините можеха да удвоят преднината си, но гредата спаси мрежата на Бисари.

В края на срещата "Пескара" се опита да изравни, но брилянтните спасявания на Джанлуиджи Донарума запазиха резултата непроменен.