"Милан" съсече Гълъбинов и "Дженоа" в 94-ата минута (ВИДЕО)

Андре Силва продължи силната серия на "росонерите" в Италия

Отборът на "Милан" победи "Дженоа" с гол в последната секунда. В герой за "росонерите" се превърна Андре Силва, който вкара за 1:0 в 94-ата минута на срещата в Генуа.

Така тимът на Дженаро Гатузо продължи силния си ход в Италия, като вече е само на 4 точки от петото място на градския си съперник "Интер".

Българският национал Андрей Гълъбинов бе титуляр за "грифоните", като бе начело на атаката на домакините до 75-ата минута, когато бе сменен.

Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на капитана на "Фиорентина" - Давиде Астори, който преди седмица почина внезапно на 31-годишна възраст.

Срещата в Генуа бе изпълнена с интересните положения и пред двете врати, а в 53-ата минута гол на Лука Ригони от "Дженоа" бе отменен заради засада.

С този успех "Милан" събра 47 точки и остава на 6-то място, но запази шансове за класиране в Топ 4. "Дженоа" пък заема 13-та позиция с 30 точки.