"Рома" се издъни срещу "Аталанта". Титлата вече е мираж (ВИДЕО)

"Вълците" на осем точки зад лидера "Ювентус"

"Рома" се издъни у дома, след като направи 1:1 срещу "Аталанта" в мач от 32-я кръг на Серия "А". По този начин "вълците" намалиха шансовете си за титла до минимум.

Ясмин Куртич бе точен за "Аталанта" в 22-ата минута. До края на полувремето гостите успяха да удържат крехката си преднина. Един Джеко изравни в 50-ата минута след асистенция на Мохамед Салах.

След това футболистите на "Рома" се хвърлиха в бурни атаки към вратата на Аталанта, но нямаха късмет. Гредите спасиха гостите след удари на Даниеле Де Роси и Раджа Наинголан.

Легендата на домакините Франческо Тоти също се появи на терена, но не успя да помогне на тима му да спечели трите точки в мача.

Това равенство отдалечи "Рома" на осем точки от лидера "Ювентус", който победи без особени затруднения "Пескара" с 2:0.