"Торино" и "Сампдория" поделиха точките на "Олимпико" (ВИДЕО)

1:1 в мача на "Стадио Олимпико Гранде Торино"

Отборите на "Торино" и "Сампдория" не успяха да се победят в съботния мач от 34-ия кръг на Серия А и завършиха 1-1 на "Стадио Олимпико Гранде Торино". Домакините бяха считани за фаворит в мача, заради добрата форма на нападателите си и най-вече водача в голмайсторската листа Андреа Белоти. Именно "Сампдория" обаче бе отборът, който поведе.

в 12-та минута Карол Линети подаде топката на Патрик Шик, който с левия крак я прати неспасяемо във вратата на Джо Харт от 16-17 метра. "Торо" атакуваше бързо и обстрелваше откъде ли не вратата на гостите, но топката все профучаваше встрани или над целта.

Към края на първата част Бруно Фернандеш от "Самп" излезе сам срещу вратаря Джо Харт, но не успя да го преодолее за 0-2.

През второто полувреме тимът на Синиша Михайлович продължи да е по-настоятелен и в 78-та минута резервата Хуан Мануел Итурбе вкара за 1-1. До края "Торино" можеше да се добере и до победата, но Андреа Белоти пропусна "златен" шанс в заключителните секунди.

Двата тима остават 8-и и 9-и в класирането, а разликата между тях е все така 3 точки.