Вълнения за Световната купа: Съдия изпълни "съчетание" с флагче (ВИДЕО)

"Рен" победи "Мец" с 3:1 като гост

Футболният съдия от френската Лига 1 Бастиен Курбе явно е завладян от емоциите около Световната купа по художествена гимнастика! Та той показва съчетания, докато следи за засади по време на мача от 30-ия кръг между "Мец" и "Рен"!

Естествено това е в кръга на шегата! Професионални изпълнения на най-добрите художествени гимнастички може да гледате от 26 до 28 март, когато каналите на bTV Media Group и сайтът btvnovinite.bg ще излъчат пряко Световната купа в София! В неделя (28 март) може да гледате финалите на отделните уреди и по bTV.

Иначе Курбе просто изпусна флага си в опит да отсъди засада по време на дербито в средата на класирането в Лига 1.

"Рен" нямаше особени проблеми да победи "Мец" като гост с 3:1. До края на първото полувреме "черно-червените" успяха да отбележат два гола чрез Жерами Доку и Мартин Терие.

Втората част от срещата предвещаваше по-оспорван футбол, тъй като Доку получи червен картон в 51-ата минута. Вместо това "Рен" направи резултата класически чрез Гираси. Почетното попадение за "Мец" падна в края на мача.

"Рен" е на 7-ма позиция в класирането на Лига 1 с 44 точки, докато "Мец" е 8-ми с 42.