Земетресение и силен дъжд спряха два мача в Италия (ВИДЕО)

Александър Тонев остана резерва за "Кротоне"

Facebook

Природи катаклизми прекъснаха за кратко два мача от 10-ия кръг на Серия "А". Арбитърът на срещата между "Пескара" и "Аталанта" спря двубоя заради земетресението в Италия с магнитуд 5,5 по Рихтер, а проливен дъжд се изсипа над Флоренция, където се играеше срещата "Фиорентина" - "Кротоне".

Двубоят все пак беше подновен, като гостите, които бяха считани за аутсайдери, успяха да спечелят една точка от мача. Голът реализира Фалцинели, а Астори изравни за 1:1.

Българският национал Александър Тонев остана на резервната скамейка на "Кротоне" и не взе участие в сблъсъка.

Снимка: Facebook

Мачът между "Пескара" и "Аталанта" пък беше спрян за 3 минути заради силно земетресение в Италия. 5,5 по Рихтер разтърси централна Италия. Жертви няма, но двама души са в тежко състояние.

Това се случва само два месеца след като при по-силен трус загинаха близо 300 души и бяха сринати със земята няколко малки градчета.

По време на мача част от привържениците напуснаха стадиона. Мачът обаче беше подновен и завърши при резултат 1:0 за "Аталанта".