Славия се дъни, Загорчич налита на фенове

Нервите на сърбина не издържаха

Славия загуби у дома от Локомотив Пловдив с 1:2 в двубой от 25-ия кръг на Първа лига.

"Белите" не успяха да спечелят девето поредно шампионатно домакинство сред "смърфовете".

Мачът ще се започни и с разправиите в края на първото полувреме между треньора на домакините Златомир Загорчич и фенове на Славия.

Първо, в 39' на срещата привържениците започнаха да скандирания "Дарко, вън!" към помощник-треньора Дарко Тасевски заради това, че бе гост на Левски за мача с Крумовград миналата седмица.

Вместо да се насочи към съблекалните в края на първите 45 минути, Загорчич тръгна към трибуните. От оградата пред Сектор "А" сърбинът започна да спори ожесточено със запалянковци на "белите".

В даден момент Загорчич дори привика определен човек при себе си на пистата, за да се разберат. Преди това част от привържениците даваха акъл на Заги как да играе отборът и какви смени да предприеме.