17-годишен донесе победата на "Ювентус" в 94-ата минута (ВИДЕО)

Шампионите победиха "Болоня" с 2:1 като гост

Шесткратният шампион "Ювентус" записа победа с 2:1 като гост на "Болоня" в последния си мач за сезона в Серия "А". В герой за "Старата госпожа" се превърна 17-годишният Мойс Кийн, който се появи като резерва и донесе успеха на "бианконерите" с гол в 94-ата минута.

Домакините откриха резултата в 52-ата минута след точен удар на Сафир Тайдер. В 70-ата минута Пауло Дибала изравни.

Срещата бе без значение и за двата тима, тъй като домакините от "Болоня" вече си бяха гарантирали оставането в елита на Италия и през следващата кампания.

На 3 юни в Кардиф, в преследването на требъл, "Ювентус" ще се изправи срещу "Реал" Мадрид в битката за трофея в Шампионската лига. Срещата ще бъде излъчена пряко по bTV Action от 20:30 ч.