Хван помогна на "Бордо" да се справи с "Анже"

Трите попадения в срещата паднаха през първото полувреме

28-годишният футболист от Южна Корея Хван Уи-Чо помогна на "Бордо" да спечели трите точки в мача срещу "Анже" от 21-ия кръг на френската Лига 1. Срещата завърши при резултат 2:1.

Нападателят, който пристигна в тима през 2019 г., се разписа във втори пореден мач за своя отбор и вече има 5 гола на сметката си за сезона в първенството.

"Бордо" е в серия от 4 мача без загуба и е на 7-о място в класирането.

Футболистът от Южна Корея успя да открие резултата още в 8-ата минута. При атака на домакините защитниците на "Анже" не се ориентираха добре и допуснаха първи гол.

Второто попадение на Хван падна в 11-ата минута. Този път той сам успя да "излъже" защитата на гостите.

В 39-ата минута Анжело Фюлжени върна едно попадение. През второто полувреме двата тима така и не стигнаха до още голове.

Загубата е трета поредна за "Анже". Тимът е на трето място в класирането на Лига 1.