Интер изпусна победата в Палермо (ВИДЕО)

"Нерадзурите" завършиха 1:1 като гост на стадио "Ренцо Барбера"

Палермо и Интер си поделиха по една точка след равенството 1:1 в мача помежду им от третия кръг на италианското футболно първенство Серия А. "Черно-сините" не успяха да продължат доброто си представяне, след като преди седмица разгромиха Сасуоло със 7-0. Новакът Палермо все още няма успех в шампионата.

"Розовите" откриха още в 3-ата минута на мача. Точен бе нападателят Франко Васкес. Гостите успяха да изравнят в заключителните моменти на първата част с гол на хърватина Матео Ковачич, който се разписа във втори пореден двубой от първенството.

До края на срещата два гола на Интер бяха отменени, поради отсъдени спорни засади от страничните съдии.

В другия късен неделен мач Верона спечели гостуването си на Торино с 1:0. Победното попадение отбеляза молдовецът Артур Йоница в 66-ата минута.

В класирането лидери са Ювентус и Рома с пълен актив от девет точки. Верона заема трета позиция със седем, а Милан и Удинезе са с по шест.

В средата на седмица предстои изиграването на междинния четвърти кръг от Серия А. Ето програмата за всички мачове и тези, които ще бъдат предавани пряко в каналите на БТВ Медиа Груп.

Вторник, 21:45, Емполи - Милан (пряко по bTV Action и VOYO.BG)

Сряда, 21:45, Наполи - Палермо (пряко по bTV Action и VOYO.BG)

Сряда, 21:45, Парма - Рома (пряко по RING.BG и VOYO.BG)

Сряда, 21:45, Ювентус - Чезена (пряко по VOYO.BG)

Сряда, 21:45, Интер - Аталанта (пряко по VOYO.BG)

Сряда, 21:45, Каляри - Торино

Сряда, 21:45, Фиорентина - Сасуоло

Сряда, 21:45, Верона - Дженоа