Юве сгази и Аталанта

"Бианконерите" спечелиха с 2:0 в Бергамо и вече имат 3 точки аванс пред втория Наполи

Ювентус победи Аталанта с 2:0 като гост и си върна аванса от 3 точки на върха в италианската Серия "А".

"Старата госпожа" не впечатли с играта си, но взе своето на стадиона в Бергамо и уверено върви към поредното Скудето.

Андреа Бардзали откри резултата в 24-а минута, а влезлият като резерва Марио Лемина вкара красив гол след индивидуална акция в 86-а минута.

Без контузения Александър Тонев отборът на Фрозиноне спечели с 2:0 у дома срещу Удинезе. Даниел Чофани и Леонардо Бланшар вкараха по един гол в двете полувремена и донесоха ценния успех за Фрозиноне.

Тимът на Тонев е 18-и в таблицата с 26 точки и запазва шансове за оставане в елита.
Сасуоло победи Милан с 2:0 в сблъсъка за 6-7-о място. Алфред Дънкан и Никола Сансоне се разписаха за успеха на Сасуоло, с който тимът остава 7-и на 3 точки от 6-ия Милан.