"Лацио" отново трети след класика срещу "Сасуоло" (ВИДЕО)

И двата отбора завършиха с по 10 души

Отборът на "Лацио" победи с 3:0 "Сасуоло" в мач от 26-ия кръг на Серия "А" и по този начин се върна на третото място в шампионата.

В 7-ата минута Сергей Милинкович-Савич даде преднина на гостите след асистенция на Фелипе Андерсон. В 31-ата минута Чиро Имобиле удвои преднината на "римските орли" след изпълнение на дузпа.

Минута след подновяването на играта Милинкович-Савич (46) подпечата успеха на гостите след нов извеждащ пас на Фелипе Андерсон.

Двата отбора завършиха мача с по 10 души. Първо в 54-ата минута Доменико Берарди от "неровердите" получи директен червен картон.

В 62-ата минута и Маришич от "Лацио" бе изгонен с червен картон.

С този "римските орли" се изкачиха временно на третата позиция в класирането с 52 точки - 1 повече от четвъртия "Интер".

Петият "Рома" е с две точки по-малко, но при успех тази вечер в дербито с "Милан" ще задмине "Лацио". Този мач ще може да гледате пряко от 21:45 ч. по RING.