"Олимпик" Марсилия се добра до точка срещу "Мец"

Изравнителното попадение падна в добавеното време

Twitter

"Олимпик" Марсилия се измъкна от домакинска загуба срещу "Мец" с гол в добавеното време. Срещата на "Велодром" завърши 1:1. Играчите на Андре Вилаш-Боаш не успяха да победят в трети пореден мач и се намират на 6-о място в Лига 1 с 8 точки. "Мец" е 16-и с 4 точки, след като в първите три кръга записа три загуби.

През първото полувреме гостите се защитаваха компактно, а първата голова възможност за ОМ дойде чак в 39-ата минута, когато Дарио Бенедето стреля силно, но над вратата.

В 71-ата сенегалецът Ибраима Ниан се възползва от пробив на Матийо Юдол и вкара красив гол за 1:0 в полза на гостите. "Мец" бе близо до удвояване на резултата в 92-ата минута, когато Хабиб Майга накара Стив Манданда да се разтегне максимално в опит да избие топката.

Само няколко секунди по-късно Морган Сансон изравни след асистенция на Неманя Радонич.

В неделя три мача от кръга ще бъдат излъчени на живо по RING и на Voyo.bg. От 14 ч. "Бордо" е домакин на "Ница", от 18 ч. "Лориен" приема "Олимпик" Лион, а в 22 ч. "Реймс" посреща у дома шампиона ПСЖ.