"Рома" с класика срещу "Верона"

Лесен успех за "вълците"

"Рома" победи "Верона" с 3:0 в среща от четвъртия кръг на Серия "А". Така "вълците", които са с мач по-малко, събраха 6 точки и се изкачиха до седмата позиция във временното класиране. Отборът на "Верона" пък продължава без победа и само с 1 точка остава на 19-о място.

Напълно очаквано срещата се проведе под диктовката на домакините.

Първият гол за "Рома" падна в 22-ата минута. Стефан Ел Шаарауи намери с пас Раджа Наинголан и белгиецът отблизо направи 1:0.

12 минути по-късно Един Джеко скочи най-високо в наказателното поле на гостите и прониза за втори път вратата на "Верона".

Доминацията на "вълците" продължи с трети гол в 61-ата минута. Негов автор отново бе босненският национал.

В 74-ата минута влезлият като резерва Джампаоло Пацини върна едно попадение за "Верона", но то бе отменено заради засада.