Рома се издъни срещу Сасуоло, Чочев игра цял мач за Палермо (ВИДЕО)

Рома и Сасуоло завършиха 2:2 в зрелищен мач от 14-тия кръг на Серия А. Гостите поведоха с 2-0 до 18-ата минута с голове на Симоне Дзадза. В началото на второто полувреме Де Роси бе отстранен от игра за втори жълт картон, но въпреки това домакините успяха да изравнят с две попадения на Адем Ляич, който бе точен в 78-ата и 93-ата минута. Рома пропусна възможността да съкрати преднината на лидера Ювентус, който продължава да има аванс от три точки пред "вълците".

В друга среща от 14-тия кръг на калчото Торино и Палермо също завършиха 2:2. Ивайло Чочев игра цял мач за гостите и получи жълт картон в края на първата част. Неговият тим поведе на два пъти с голове на Лука Ригони и Пауло Дибала, но не успя да задържи преднината си. Попаденията за Торино отбелязаха Мартинес и Камил Глик, който бе точен в 63-ата минута. Палермо заема 11-та позиция в класирането, а Торино е на 15-та.