Служебният премиер гледа българските волейболистки срещу Украйна

Стефан Янев стиска палци за "лъвиците". Мача може да гледате пряко по RING, на VOYO.BG и на сайта btvnovinite.bg

Министър-председателят от служебното правителство Стефан Янев гледа на живо от ложата в зала "Колодрума" четвъртия мач на женския национален отбор по волейбол от Златната лига.

"Лъвиците" са непобедени в груповата фаза на турнира до момента, а срещата с Украйна може да гледате пряко по RING, VOYO.BG, както и на сайта btvnovinite.bg.

Янев пристигна в пловдивската зала минути преди началото на срещата. Той беше посрещнат лично от двама президенти на федерацията - настоящия Любо Ганев и бившия (1992-1999г.) Валентин Заяков.

Служебният премиер ще проследи срещата в компанията на Ганев, който пък заяви, че не е имал проблем да убеди Янев да присъства на мача.

Снимка: CEV

Женският национален отбор по волейбол продължава с победите в Златната лига, която спечели през 2018 г. Момичетата на селекционера Иван Петков не са загубили гейм до момента, като записаха две победи в Украйна, а вчера (4 юни) се наложиха с 3:0 над Словакия в Пловдив.