Трудна победа за Лацио

Александър Тонев игра в последните 15 минути за Фрозиноне

Getty Images/Guliver Photos

Съставът на Лацио стигна до победа с 2:0 срещу новака Фрозиноне при домакинството си в мач от 7-я кръг на Серия "А".

Победата дойде доста трудно, защото през първата част домакините играха без въображение в атака, а гостите се отбраняваха добре.

След паузата футболистите на Фрозиноне организираха няколко добри атаки към вратата на Лацио, но две добри спасявания на вратаря Бериша запазиха резултата непроменен. После след корнер в 65-тата минута и удар с глава на Бланшар топката се отби от напречната греда и съставът на Лацио извади късмет.

В 75-тата минута на срещата в състава на Фрозиноне се появи Александър Тонев, но той не успя да помогне на своите в атака.

В 80-та минута Кейта успя да открие резултата в полза на Лацио, след което доста изтощените гости не успяха да организират масирани атаки към противниковата врата в търсене на изравнителен гол.

Така в добавеното време на мача падна и второто попадение за Лацио. То бе дело на Джорджевич и така бе фиксиран крайният резултат в мача.

Лацио - Фрозиноне 2:0.