"Валенсия" продължава да възхищава феновете си и за Купата (ВИДЕО)

"Прилепите" победиха "Сарагоса" с 2-0 като гост

"Валенсия" спечели с 2-0 гостуването си на "Сарагоса" в първи мач от 1/16 финалите на Купата на Краля на Испания. Един от хитовете в Примера Дивисион имаше превъзходство през целия мач срещу втородивизионния си съперник, но вкара головете си чак към края на срещата.

При една от малкото си контраатаки "Сарагоса" можеше да поведе в 61-та минута, но немислим пропуск сътвори Раи.

Треньорът на "Валенсия" Марселино бе пуснал повече резервни футболисти, но към средата на втората част вкара в игра Родриго Морено. Именно той отбеляза първия гол в мача, разписвайки се с глава след разиграване след изпъление на корнер.

В самия край юношата Начо Хил бе съборен в наказателното поле и капитанът Дани Парехо вкара от дузпа за 0-2.

"Валенсия", който е втори в Ла Лига след 9 кръга и все още е без загуба, ще посрещне "Сарагоса" в реванша от 1/16 финалите на 29 ноември на "Местая"