"Виляреал" се класира за осминафиналите за Купата (ВИДЕО)

"Жълтата подводница" елиминира "Толедо"

"Виляреал" премина в следващата фаза на турнира за Купата на Краля. Отборът на Фран Ескриба завърши 1-1 с "Толедо" на свой терен, но след като бе спечелил с 3-0 първия мач, продължава убедително напред.

Елитният тим бе смятан за категоричен фаворит в мача с третодивизионния си съперник, но множество пропуски през първото полувреме направиха така, че на почивката резултатът бе 0-0.

Втората част започна с нов пропуск на Алешандре Пато, който уцели греда, а в 57-та минута гостите от Толедо учудващо откриха. Голът отбеляза Самуел Вия.

"Виляреал" се активизира и скоро стигна до изравнителен гол. Отбеляза го Алешандре Пато. До края домакините опитаха да стигнат и до победата, но пропуснаха още няколко изгодни шанса за гол.