Вижте един брутален фаул, последван от голяма несправедливост (ВИДЕО)

На извършителя на нарушението му се размина

Защитникът на Виляреал Ерик Байли настъпи брутално по корема нападателя на Атлетик Билбао Аритц Адурис по време на осминафинален мач-реванш от турнира за Купата на Краля. Главният съдия Карлос Веласко Карбайо не забеляза действието на 21-годишния футболист от Кот Д'Ивоар и не го санкционира, но даде жълт картон на потърпевшия за протестите му. Вижте ситуацията тук.

В крайна сметка по-доволен след края на мача бе Адурис, чийто тим се класира за четвъртфиналите на турнира след победа с 1:0 на "Ел Мадригал" и общ резултат 4:2. 21-годишният младежки национал на Испания Иняки Уилямс донесе втория успех в сблъсъка на "лъвовете", които владееха инициативата почти през цялото време. Нападателят се разписа в 21-ата минута, когато получи страхотен пас от Аймерик Лапорт. Домакините, от чийто състав отсъстваха много титуляри, не създадоха нито едно чисто голово положение за целия двубой и заслужено отпадат от надпреварата.