Божидар Краев пак бележи в Австралия (ВИДЕО)

Тимът му обаче изпусна победата в добавеното време

Божидар Краев с нов гол в Австралия! Българинът се разписа при равенството 1:1 между своя Уелингтън и домакина Бризбейн от 15-ия кръг на местния шампионат.

Така бившата звезда на Левски има вече 5 попадения на сметката си. Краев е неизменен титуляр за Финикс през настоящата кампания.

Отборът на офанзивния халф оглавява временното класиране с актив от 29 точки - 3 пред Мелбърн Виктъри, който е с мач по-малко.

Днес Уелингтън поведе в 51', когато Краев беше точен с глава. Домакините обаче изтръгнаха точката в четвъртата минута от шестте добавено време чрез Кори Браун.

В следващия кръг Бризбейн приема Мелбърн Сити, а българинът и компания са домакини на Сентрал Коуст Маринърс.

26-годишният Краев кара втория си сезон в новозеландския тим, участващ в А-лига. Той завърши миналия със 7 гола.