Чочев вкара, но "Торино" сгази "Палермо"

Отборът на българския национал загуби с 1:4, остава в зоната на изпадащите

Българският национал Ивайло Чочев отбеляза гол при загубата на своя "Палермо" от "Торино" с 1:4 в среща от 8-ия кръг на Серия "А".

Чочев игра цял мач и се представи отлично. Тимът му поведе още в 5' с негово попадение. Алеесами центрира, Чочев се изивиси над всички и с глава прати топката в мрежата зад Джо Харт.

Гостите изравниха в 25' чрез сръбския национал Адем Ляич. Четвърт час по-късно отново той даде преднина на "биковете". Трибуните на стадио "Ренцо Барбера" бяха смълчани в добавеното време на първата част, когато Бенаси покачи на 3:1 за "Торино".

След почивката възпитаниците на треньора Синиша Михайлович подпечатаха трите точки още в началните минути. в 50' Базели вкара четвърти гол за торинци.

В 73' пред Чочев се откри възможност да отбележи втория си гол в мача, но ударът му с глава мина над напречната греда.

Така "Торино" вече заема 4-тото място в класирането с актив от 14 точки."Палермо" пък остава в зоната на изпадащите с 6.