Гълъбинов дебютира с гол-шедьовър за "Дженоа" (ВИДЕО)

Българският национал донесе победата на новия си тим в контрола

Facebook

Андрей Гълъбинов дебютира по отличен начин за италианския "Дженоа". Българският национал вкара победния гол за своя нов отбор в контрола срещу "Хофенхайм".

Гълъбинов се разписа за тима от Серия "А" в 84-та минута, с което направи резултата 3:2. Той влезе като резерва в 65-ата минута, а 20 по-късно се пребори за топката на границата на наказателното поле на противниците. Със силен шут българинът успя да прати коженото кълбо във вратата на противниците.

Контролата в Австрия започна с гол в 5-та минута за германския тим. Негов автор стана Адам Шалай. Никола Нинкович изравни за деветкратните шампиони на Италия. Мигел Велозо успя да направи пълен обрат, а за 2:2 се разписа Хогма.

Гълъбинов подписа с "Дженоа" в началото на месеца. Договорът му е за 2+1 години. Преди това българският нападател играеше в друг италиански тим - "Новара".