"Лъвиците" без загубен гейм в Златната лига (ГАЛЕРИЯ)

Четвърта поредна категорична победа за женския ни национален отбор по волейбол

Женският ни национален отбор по волейбол записа четвърта поредна категорична победа в Златната лига. Тимът ни се наложи с 3:0 над Украйна във второто си домакинство пред родна публика в пловдивската зала "Колодрума".

Момичетата на Иван Петков не са дали нито един гейм на съперничките си от началото на турнира.

В неделя в директна битка за второто място в групата ще играят отборите на Украйна и Словакия. Срещата в зала "Колодрума" е от 17:30 ч. и ще бъде излъчена на живо по RING, Voyo.bg, както и безплатно и без регистрация на сайта ни btvnovinite.bg.

Като домакин България си гарантира участие във финалната четвoрка в Русе на 19 и 20 юни. Всички мачове ще бъдат излъчени отново по RING, Voyo.bg, както и на btvnovinite.bg.

*В галерията ще откриете най-красивите кадри от мача.