Рутинна победа за "Валенсия" и 1/8-финал в турнира за Купата на Краля

"Прилепите" не дадоха шанс на "Сарагоса" и във втората среща

"Валенсия" победи "Реал" Сарагоса с 4:1 като домакин в мача реванш от 1/16-финалите в турнира за Купата на Краля и с общ резултат от двете срещи 6:1 продължава напред в надпреварата.

"Прилепите" притиснаха съперника от самото начало и голът беше въпрос на време. Той падна в 29-та минута, когато Дзадза подаде към Мина и той откри резултата. След попадението домакините се поуспокоиха и нови голове до почивката нямаше.

През втората част обаче "Валенсия" отново се разигра и пак Мина беше точен за 2:0 в 59-та минута. 9 минути по-късно пък резервата Ибанйез покачи на 3:0.

С глава след корнер централният защитник Везо вкара четвърти гол за домакините, а почетното попадение за "Сарагоса" беше дело на Помбо.

Така "Валенсия" е на 1/8-финал и чака да научи името на следващия си съперник.