Стоичков: България в Пловдив не пада! Браво, момичета!

Камата пожела успех на волейнационалките в Златната лига

Футболната легенда Христо Стоичков използва социалните мрежи, за да пожелае успех на женския национален отбор по волейбол във финалната фаза на Златната лига.

"България в Пловдив не пада! Браво, момичета! Вземете титлата в Златната лига!", написа Камата във "Фейсбук".

"Лъвиците" бяха безапелационни в групите на турнира, завършвайки без загубен гейм. Снощи тимът на Иван Петков се разправи с Украйна - 3:0 в зала "Колодрума" в Пловдив. За волейнационалките това бе четвърта поредна победа.

Заключителната фаза на надпреварата ще се проведе в Русе на 19 и 20 юни, а целта пред момичетата е втора титла след триумфа през 2018 г.

Всички мачове на тима ни в Русе може да гледате пряко по RING, на VOYO.BG, както и на сайта btvnovinite.bg!