Никой не е губил като Манчестър Юнайтед! (СТАТИСТИКА)

Кошмар на "Стамфорд Бридж"

Снощи Манчестър Юнайтед изпусна победата на "Стамфорд Бридж" по невероятен начин. Четата на Тен Хаг не само не взе трите точки, но загуби мача по безпрецедентен начин.

"Червените дяволи" водеха до 99:17 минута, след което допуснаха голове в 100-ата и 101-вата минути и в крайна сметка загубиха с 3:4.

За първи път отбор във Висшата лига води до 100-ата минута и в крайна сметка губи мача...

Самият Ерик тен Хаг нарече резултатите на Юнайтед в последните мачове неприемливи.

"Допуснахме индивидуални грешки, които ни костваха успеха. Трябва да си извлечем поука от това. Когато играеш за Манчестър Юнайтед, вече трябва да знаеш как да се справяш с подобни обстоятелства.

За пет дни загубихме пет точки. Това е неприемливо. Провалихме се в мач, който трябваше да спечелим“, каза нидерландецът.

С 48 точки Манчестър е шести във Висшата лига след 30 мача, а разликата с петия Тотнъм е 9 точки.

На 7 април отборът приема на "Олд Трафорд" Ливърпул.