Кръв и шамари на мач в Бразилия (ВИДЕО)

Игра се до гол на Ботафого

На пореден луд мач станаха свидетелите феновете на футбола в Бразилия. Въпросният двубой бе от първия кръг за купата на страната между нискодивизионния Сегипе и двукратният шампион - Ботафого.

Домакините от Сегипе имаха преднина от 1:0, но след 90-ата минута Ботафого получи правото да изпълни три поредни корнера. Съдията не спря играта и я остави да продължи, а в стотната минута Адриелсон отбеляза с глава и изравни за 1:1.

Това на практика означаваше победа за Ботафого, тъй като според правилата при равенство в Купата на Бразилия не се играят продължения или реванш, а напред продължава отборът, който е с по-голям коефициент.

Веднага след гола бе даден и последният съдийски сигнал и тогава стана още по-интересно...

Част от зрителите, всички резервни футболисти и ръководството на Сегипе изтичаха на тревата, за да се разправят с реферите.

Президентът на клуба започна да се бие с един от тях, като дори един от реферите си позволи да го удари със знамето в опит да се защити. Полицията пристигна бързо и ескортира реферите, а президентът на Сегипе напусна стадиона с окървавено лице.