Световен футбол

Публикувано в  

bTV Спорт екип

Тейлър Суифт изгрява на екипите на Барселона

На следващото Ел Класико

Тейлър Суифт изгрява на екипите на Барселона
 

Певицата Тейлър Суифт ще изгрее на екипите на Барселона. Емблемата на музикалната суперзвезда ще се появи на фланелките на следващото дерби с Реал Мадрид, насрочено за 10 или 11 май.

Споразумението е заради спонсорството на "блаугранас" със стрийминг платформата Spotify.

По същата линия на екипите досега се появиха Coldplay, Rolling Stones и Drake. Това се случва само по време на Ел Класико, което се радва на висока гледаемост.

Суифт обаче има конкуренция - колегите ѝ Ед Шйрън и Травис Скот.

Изпълнителката на хита You Belong with Me има предимство, тъй като е популярна сред спортните фенове заради връзката си със звездата от NFL Травис Келси.

Последвайте btvsport.bg за още новини във VIBER

Още видео и снимки от btvsport.bg и в INSTAGRAM

Още горещи теми от от btvsport.bg и във FACEBOOK

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук